درباره پیشروسافت 

تاریخچه

پیشروسافت در سال 1384 با تمرکز بر تولید نرم افزارهای چند رسانه ای و سایت های اینترنتی با حضور جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های صنعتی کشور شکل گرفت و توانست طی مدت کوتاهی با بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور به همکاری بپردازد.

فعالیت ها

در حال حاضر این شرکت فعالیت خود را بر روی طراحی و تولید سایت های اینترنتی مختص شرکت های تجاری، تولیدی، خدماتی و همچنین موسسات دولتی  متمرکز نموده است و قصد دارد تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در اختیار هموطنان گرامی قرار دهد.

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی

تیم تحقیق و توسعه پیشروسافت با مطالعات گسترده بر روی پرطرفدارترین سیستم های مدیریت محتوای متن باز و تجاری موجود در دنیا، نقاط قوت، ایرادات و کمبود های این سیستم ها را شناسایی کرده و با استفاده از تجربه و شناختی که نسبت به نیازهای شرکت ها، موسسات و کاربران ایرانی دارد، سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود را طراحی و تولید نموده است. این سیستم مدیریت محتوا از ابتدا توسط متخصصین پیشروسافت ایجاد و توسعه داده شده است و در حال حاضر نیز در حال به روز رسانی و توسعه می باشد تا کامل ترین امکانات را با بهترین کیفیت در اختیار کاربران قرار دهد.

سیستم مدیریت محتوای پیشروسافت قابلیت پیاده سازی هر نوع طرح گرافیکی را دارا بوده و به شما این امکان را می دهد تا یک سایت منحصر به فرد داشته باشید.


    لطفا از طریق فرم تماس، پیام خود را ارسال نمایید.