تاریخ:۱۳۹۴/۰۴/۱۳

طراحی سایت ارزان: چرا و چگونه؟

طراحی سایت ارزان: چرا و چگونه؟

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان برای آن دسته از مشتریان جذاب خواهد بود که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند و بودجه محدودی دارند. طراحی سایت ارزان همچنین برای افرادی مناسب است که می خواهند با حداقل هزینه برای خود یک وبلاگ و یا وب سایت شخصی داشته باشند.

امکانات طراحی سایت ارزان

در طراحی سایت ارزان، وب سایت طراحی شده معمولا امکانات محدودی خواهد داشت. اما همین امکانات محدود پاسخگوی اکثر نیازهای یک شرکت تازه تاسیس و یا یک وب سایت شخصی خواهد بود.

سایت ارزان از نظر ساختاری به دو دسته کلی تقسیم می گردد:

  1. سایت شخصی / شرکتی

  • صفحات متنی: در صفحات متنی امکان قراردادن هر نوع متن، عکس، تصویر و … وجود دارد و دارنده سایت می تواند به دلخواه خود مطالب جدید ایجاد نماید و یا مطالب را به روزرسانی کند.

  • گالری تصاویر: گالری تصاویر قابلیت دسته بندی عکس ها و تصاویر را دارد و دارنده سایت می تواند عکس ها و تصاویر خود را به صورت دسته بندی شده بر روی وب سایت قرار دهد.

  • فرم تماس: بازدید کنندگان وب سایت می توانند با استفاده از فرم تماس با ما، برای مدیر وب سایت پیام ارسال نمایند که این پیام ها از طریق پنل مدیریت وب سایت و همچنین ایمیل در دسترس خواهد بود.

  1. وبلاگ شخصی

  • پست وبلاگ: صفحه ای متنی است که صاحب وبلاگ می تواند هر نوع متن یا عکسی را در آن قرار دهد.

  • آرشیو: پست های ارسال شده بر روی وبلاگ بر اساس تاریخ دسته بندی شده و بایگانی می گردند.

  • گالری تصاویر

طرح گرافیکی در طراحی سایت ارزان

طرح گرافیکی آماده

در طراحی سایت ارزان جهت کاهش هزینه ها، از طرح ها و قالب های گرافیکی آماده استفاده می گردد و مشتری طرح گرافیکی خود را از بین طرح ها و قالب های موجود انتخاب می نماید.

طراحی گرافیک اختصاصی

در طراحی سایت ارزان، در صورتی که مشتری نیاز به طراحی گرافیک اختصاصی داشته باشد، می بایست هزینه مجزایی بابت طراحی گرافیک و پیاده سازی آن پرداخت نماید که در این صورت ممکن است هزینه تمام شده برای وی مقرون به صرفه نباشد.

    لطفا از طریق فرم تماس، پیام خود را ارسال نمایید.