طراحی سایت اختصاصی 

ویژگی های طراحی سایت اختصاصی

 1. طراحی گرافیک اختصاصی

  طرح گرافیکی وب سایت بر اساس نیاز و سلیقه شما تولید شده و بیانگر هویت شرکت یا سازمان شما خواهد بود.

 2. ارزان و مقرون به صرفه

  از آنجایی که در این روش، شما هزینه ای بابت ماژول های اضافی پرداخت نمی نمایید، بنابراین تولید و مالکیت این وب سایت ها مقرون به صرفه است.

مراحل طراحی سایت اختصاصی

 1. نیاز سنجی اولیه

  شما در این مرحله با تکمیل فرم نیاز سنجی موجود در وب سایت، به ما کمک می کنید تا شما، مخاطبین و رقبایتان را بهتر بشناسیم و عناصر مد نظر شما برای وب سایتتان را شناسایی کنیم تا بتوانیم طرح و ساختاری منطبق با نیازها و سلیقه شما تولید کنیم.

 2. طراحی گرافیک بر اساس نیازسنجی

  در این مرحله یک طرح گرافیکی بر اساس نتایج به دست آمده از فرم نیاز سنجی، آماده شده و برای شما ارسال می گردد، در صورت تایید شما طرح برای ویرایش نهایی و اصلاحات احتمالی آماده می گردد. در صورتی که طرح گرافیکی مورد پسند شما قرار نگیرد، طراحی گرافیک حداکثر تا یک بار دیگر برای شما انجام می شود و طراحی گرافیکی بیشتر از ۲ عدد، شامل هزینه طراحی جداگانه می گردد.

 3. ویرایش و نهایی کردن طرح گرافیکی وب سایت

  در صورتی که طرح گرافیکی به ویرایش و یا اصلاح نیاز داشته باشد در این مرحله با اعمال نظرات شما اصلاح شده و پس از تایید نهایی برای پیاده سازی آماده می گردد.

 4. انتخاب نام دامنه و فضای میزبانی

  یکی از مهم ترین عناصر وب سایت شما نام دامنه است و انتخاب یک نام دامنه جذاب منطبق با کسب و کار شماست که می تواند حس درستی از شرکت، سازمان و یا فروشگاه شما را به بازدید کننده منتقل نماید. این نام نباید تلفظ دشواری داشته باشد و تا حد امکان در شبکه های اجتماعی به عنوان یک نام کاربری قابل دسترسی باشد. فضای میزبانی مورد نیاز برای سایت شما، بستگی به حجم محتوایی دارد که می خواهید در آینده روی سایت خود به نمایش بگذارید.

 5. پیاده سازی و راه اندازی وب سایت

  ابتدا طرح گرافیکی اختصاصی به صورت فایل HTML در آمده و سپس به یک قالب گرافیکی برای سیستم مدیریت محتوا تبدیل می گردد. پس از آن قالب گرافیکی بر روی سیستم مدیریت محتوا نصب شده و تنظیمات نهایی بر روی وب سایت اعمال می شود.


  لطفا از طریق فرم تماس، پیام خود را ارسال نمایید.