طراحی سایت سفارشی  

ویژگیهای طراحی سایت سفارشی

 1. پیاده سازی سریع

  سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده برای طراحی سایت سفارشی، به صورت اختصاصی توسط پیشروسافت طراحی، ساخته و توسعه داده شده است. طراحی این سیستم از ابتدا به گونه ای صورت گرفته که پیاده سازی آن در اسرع وقت انجام شده و با انواع طرح های گرافیکی سازگاری کامل داشته باشد. زمان تقریبی برآورد شده برای پیاده سازی یک وب سایت از زمان تایید نهایی طرح گرافیکی حدود پانزده روز کاری می باشد.

 2. کاملا بومی سازی شده

  سیستم مدیریت محتوای اختصاصی پیشروسافت از ابتدا توسط متخصصین این شرکت طراحی و تولید شده است این سیستم با توجه به نیازهای کاربران ایرانی و از ابتدا بر پایه زبان فارسی طراحی و توسعه داده شده است و استفاده از سیستم مدیریت محتوا برای افرادی که حداقل دانش استفاده از کامپیوتر را دارا باشند، کاری ساده و لذت بخش است.

 3. انعطاف پذیری بالا

  به خاطر طراحی منحصر به فرد ساختار سیستم مدیریت محتوا و پیش بینی نیازهای طیف وسیعی از مشتریان، این سیستم به ما اجازه می دهد که بتوانیم ساده ترین سایت های معرفی شرکت ها تا پیچیده ترین پورتال های سازمانی را به کمک آن پیاده سازی نماییم.

 4. عملکرد مطمئن

  سیستم مدیریت محتوای پیشروسافت تاکنون برای پیاده سازی تعداد زیادی وب سایت مورد استفاده قرار گرفته است و این امر باعث گردیده تا اشکالات و نقایص آن در طول زمان مشخص و برطرف گردد. سیستم مدیریت محتوایی که هم اکنون مورد استفاده قرار می گیرد به تکامل رسیده و از پایداری بالایی در عملکرد برخوردار است.

 5. طراحی گرافیکی بدون محدودیت

  ساختار سیستم مدیریت محتوای پیشروسافت به گونه ای طراحی شده که قابلیت پیاده سازی پیچیده ترین طرح های گرافیکی را دارا باشد. مهم نیست که شما چه نوع طرح گرافیکی را برای سایت خود می پسندید. ما می توانیم آن را اجرا کنیم.

 6. طراحی واکنش گرا (Responsive) – قابلیت انطباق با تمامی ابعاد صفحه های نمایش ( کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...)

  طراحی سایت واکنش گرا (Responsive) امروزه مورد توجه بسیاری از سازمان ها و شرکت ها قرار گرفته و از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از قابلیت های این سیستم، ایجاد وب سایت با طراحی واکنش گرا (responsive) می باشد به نحوی که مخاطبین سایت شما با هر اندازه نمایشگر (کامپیوتر شخصی، تبلت، تلفن همراه و ...)، صفحه ای متناسب با ابعاد نمایشگر خود را مشاهده می نماید و این مسئله به شما کمک می کند تا رضایت طیف وسیعی از مخاطبان را جلب نمایید.

 7. قابلیت مدیریت محتوا با حداقل آشنایی با کامپیوتر

  بخش مدیریت محتوای این سیستم به گونه ای طراحی شده که شما با داشتن حداقل دانش استفاده از کامپیوتر، بتوانید محتوای وب سایت خود را به روز رسانی نمایید. رابط کاربری آن به صورت تمام گرافیکی (GUI) طراحی شده و شما نیاز به هیچ گونه کدنویسی ندارید.

 8. بهینه شده برای موتورهای جستجو (Search Engine Optimized)

  تمامی اصول فنی برای موتورهای جستجو رعایت شده و تنها مطالب باید بهینه باشند. پایه و اساس این سیستم بر مبنای استانداردهای مورد تایید موتورهای جستجو بنا نهاده شده است و ساختار آن برای رقابت در فضای موتورهای جستجو آماده است. کافیست که شما مطالب وب سایت خود را با استانداردها تطبیق دهید.

مراحل کار طراحی سایت سفارشی

 1. نیاز سنجی اولیه

  شما در این مرحله با تکمیل فرم نیاز سنجی موجود در وب سایت، به ما کمک می کنید تا شما، مخاطبین و رقبایتان را بهتر بشناسیم و عناصر مد نظر شما برای وب سایتتان را شناسایی کنیم تا بتوانیم طرح و ساختاری منطبق با نیازها و سلیقه شما تولید کنیم.

 2. طراحی گرافیک بر اساس نیازسنجی

  در این مرحله یک طرح گرافیکی بر اساس نتایج به دست آمده از فرم نیاز سنجی، آماده شده و برای شما ارسال می گردد، در صورت تایید شما طرح برای ویرایش نهایی و اصلاحات احتمالی آماده می گردد. در صورتی که طرح گرافیکی مورد پسند شما قرار نگیرد، طراحی گرافیک حداکثر تا یک بار دیگر برای شما انجام می شود و طراحی گرافیکی بیشتر از ۲ عدد، شامل هزینه طراحی جداگانه می گردد.

 3. ویرایش و نهایی کردن طرح گرافیکی وب سایت

  در صورتی که طرح گرافیکی به ویرایش و یا اصلاح نیاز داشته باشد در این مرحله با اعمال نظرات شما اصلاح شده و پس از تایید نهایی برای پیاده سازی آماده می گردد.

 4. انتخاب نام دامنه و فضای میزبانی

  یکی از مهم ترین عناصر وب سایت شما نام دامنه است و انتخاب یک نام دامنه جذاب منطبق با کسب و کار شماست که می تواند حس درستی از شرکت، سازمان و یا فروشگاه شما را به بازدید کننده منتقل نماید. این نام نباید تلفظ دشواری داشته باشد و تا حد امکان در شبکه های اجتماعی به عنوان یک نام کاربری قابل دسترسی باشد. فضای میزبانی مورد نیاز برای سایت شما، بستگی به حجم محتوایی دارد که می خواهید در آینده روی سایت خود به نمایش بگذارید که با مشاوره متخصصین ما می توانید حجم مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

 5. پیاده سازی و راه اندازی اولیه وب سایت

  طرح گرافیکی پس از تایید نهایی برای پیاده سازی بر روی بدنه سیستم مدیریت محتوا آماده سازی شده و سایت به صورت آزمایشی بر روی نام دامنه و فضای میزبانی انتخابی شما راه اندازی می شود.

 6. ورود اطلاعات اولیه وب سایت، آزمایش و رفع اشکالات احتمالی

  اطلاعات اولیه ای شامل چند پاراگراف متن و چند عکس و یا محصول شما برای شکل گیری اولیه سایت، در سیستم مدیریت محتوا وارد شده تا سایت مورد بررسی و آزمایش قرار بگیرد. ورود اطلاعات وب سایت تماما بر عهده شما بوده و پیشروسافت تنها حجم کمی از اطلاعات را برای شکل گیری و آزمایش در سایت وارد می نماید. در صورت نیاز شما برای ورود کامل اطلاعات سایت، هزینه آن به صورت مجزا محاسبه گردیده و در قالب یک قرارداد جداگانه از شما اخذ می گردد.

 7. آموزش نماینده مشتری و دوره تست

  پس از راه اندازی اولیه وب سایت، نماینده شما در محل پیشروسافت تحت آموزش استفاده از سیستم مدیریت محتوا قرار گرفته و برای وارد کردن اطلاعات در سایت آماده می شود تا شما بتوانید به صورت مستقل به وارد کردن اطلاعات و ویرایش وب سایت خود بپردازید. پس از اتمام آموزش، شما می توانید طی یک هفته به بررسی و آزمایش وب سایت بپردازید و اشکالات احتمالی را به ما اطلاع دهید تا نسبت به رفع آن اقدام گردد. پس از اتمام دوره تست، تمام خدمات مربوط به پشتیبانی وب سایت، صرفاً از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین (Ticketing) صورت می پذیرد.

 8. تحویل نهایی و آغاز دوره پشتیبانی

  پس از طی مرحله آزمایشی و رفع اشکالات احتمالی و آموزش نماینده شما، سایت به صورت کامل به شما تحویل داده شده و دوره یک ساله پشتیبانی وب سایت آغاز می گردد. در طول دوره پشتیبانی، کارشناسان فنی ما در طول ساعات اداری برای رفع اشکالات احتمالی در وب سایت و یا پاسخگویی به پرسش های شما آماده هستند.


  لطفا از طریق فرم تماس، پیام خود را ارسال نمایید.