تاریخ:۱۳۹۴/۰۴/۲۱

شرکت طراحی سایت پیشروسافت

شرکت طراحی سایت پیشروسافت

شرکت طراحی سایت پیشروسافت فعالیت خود را به صورت حرفه ای و تخصصی بر روی طراحی سایت و ساخت وب سایت های مختلف و نرم افزارهای تحت وب متمرکز نموده است.

این شرکت طراحی سایت، سابقه ساخت وب سایت های بسیاری را در کارنامه خود دارد و میزان رضایتمندی مشتریان طراحی سایت از این شرکت، خود گویای کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط این شرکت طراحی سایت می باشد.

شرکت طراحی سایت پیشروسافت به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان خود، بخش های ذیل را در درون مجموعه ایجاد نموده است:

تیم فروش و ارتباط با مشتریان

ارتباط با مشتریان، ارائه مشاوره فنی و نیازسنجی از مشتریان، راهنمایی مشتریان جهت انتخاب بهترین بسته طراحی سایت، تنظیم و عقد قرارداد از جمله وظایف بخش فروش شرکت طراحی سایت پیشروسافت می باشد.

بخش فروش شرکت طراحی سایت پیشروسافت از اولین تماس مشتری با این شرکت تا تحویل نهایی وب سایت در کنار مشتری خواهد بود.

تیم گرافیک

شرکت طراحی سایت پیشروسافت با بهره گیری از گرافیست های مجرب و خلاق، تیم بی نظیری از گرافیست ها را گرد هم آورده است تا بتواند در زمینه طراحی وب سایت، از آخرین متدهای طراحی گرافیک و خلاقانه ترین طرح ها استفاده نموده و وب سایت ها را با آخرین تکنیک های طراحی وب تطبیق دهد.

طراحی قالب گرافیکی وب سایت ها و المان های گرافیکی مختلف مورد استفاده در ساخت وب سایت بر عهده تیم گرافیک پیشروسافت بوده و همواره خروجی نهایی کار شرکت طراحی سایت پیشروسافت توسط این تیم بازبینی شده و ویرایش نهایی می گردد.

تیم پیاده سازی وب سایت

تیم پیاده سازی وب سایت شرکت طراحی سایت پیشروسافت وظیقه تبدیل طرح گرافیکی به فایل های HTML و CSS و پیاده سازی آن بر روی سیستم مدیریت محتوا را بر عهده دارد. تیم پیاده سازی وب سایت از ابزارهای مختلفی جهت انجام وظایف خود بهره می برد که مهم ترین این ابزارها در ساخت وب سایت نرم افزارهایی چون Adobe Photoshop، Adobe Dreamweaver، Brackets و Microsoft Visual Studio می باشد.

تیم پیاده سازی وب سایت برای رسیدن به بهترین نتیجه در کار پیاده سازی وب سایت، تعامل تنگاتنگی با تیم طراحی گرافیک شرکت پیشروسافت دارد.

تیم تست و آپلود وب سایت

در شرکت طراحی سایت پیشروسافت، تیم تست و آپلود وب سایت وظیفه دارند تا خروجی نهایی تیم پیاده سازی را مورد آزمایش و بررسی قرار دهند و مشکلات احتمالی را مشخص نموده و طی تعاملاتی که با تیم پیاده سازی وب سایت دارند، مشکلات را رفع نمایند. پس از رفع مشکلات و آماده شدن نسخه نهایی، وب سایت بر روی نام دامنه و فضای میزبانی آپلود شده و جهت تست و آزمایش نهایی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی شرکت طراحی سایت پیشروسافت، وظیفه رسیدگی به مشکلات فنی وب سایت ها را درطول دوره آزمایش و پس از تحویل نهایی وب سایت (در طول دوره قرارداد پشتیبانی) را بر عهده دارد. مشتریان می توانند از طریق تماس تلفنی، ایمیل و سیستم تیکتینگ موجود در وب سایت شرکت پیشروسافت، با تیم پشتیبانی در تماس باشند.

تیم تحقیق و توسعه

هسته اصلی و مغز متفکر شرکت طراحی سایت پیشروسافت را تیم تحقیق و توسعه نرم افزار تشکیل می دهد. این تیم سیستم مدیریت محتوای اختصاصی پیشروسافت را طراحی نموده و تا مرحله فعلی توسعه داده است. اما این طراحی وتوسعه هیچ گاه متوقف نشده است و این تیم همواره در حال مطالعه و بررسی متدهای جدید و آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی سایت و ساخت وب سایت بوده و موتور اصلی سیستم مدیریت محتوای پیشروسافت را دائما به روز رسانی می نماید. همچنین ماژول های جدیدی را برای رفع نیازهای خاص مشتریان طراحی نموده و برای استفاده عمومی تر در سیستم مدیریت محتوا توسعه می دهد.

    لطفا از طریق فرم تماس، پیام خود را ارسال نمایید.